YARGITAY ADEM ALBAYRAK HUKUK GENEL KURULU BAŞKANI FATİH KAYA YANKI DERGİSİ (1)

YARGITAY BİRİNCİ BAŞKAN VEKİLİ VE HUKUK GENEL KURULU BAŞKANI HAKİM ADEM ALBAYRAK’A ZİYARET

Haziran 8, 2022 10:15 pm
Basın Yayın ve Gazeteciler Cemiyeti YARGITAY Birinci Başkan Vekili ve Hukuk Genel Kurulu Başkanı Hakim Adem Albayrak’a HAYIRLI OLSUN ziyaretlerinde bulundu.
Ziyarete, İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, 15 Temmuz Kahramanı Muğla Valisi Amir Çiçek, Samsun Platformu Başkanı Prof.Dr. Orhan Arslan, Sayıştay Başsavcısı Mürsel Ali Kaplan, Ank. Ağ. Ceza Mah. Bşk. Hakim Bahattin Özbaş, Ank. Ağ. Ceza Mah. Bşk. Hakim Abdullah Tanrıkulu, Ank. Cumhuriyet Savcısı Ayhan Ay, Orman E.Genel Müdürü Mustafa Kurtulmuşlu, Hakim Üzeyir Termeli, Av. Ela Betül Termeli, Kültür Bakanlığı TSM Sanatçısı Selma Adar, TCDD Daire Bşk. Rıza Sağlam, İşinsanı Adil Yavuzel katıldı.
Ziyaretin takdim ve sunumunu YANKI Dergisi Yazı İşl. Md. Fatih Kaya yaptı.
Prof. Dr. Orhan Arslan ve YANKI Dergisi Yön.Kur. Bşk. Basın Yayın ve Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Yavuz Kaya’nın yaptığı dostluk konuşmalarının ardından söz alan YARGITAY Birinci Başkan Vekili Hakim Adem Albayrak; “Bugün çok mutlu oldum.
Yavuz Bey çok önemli bir görev ifa ediyor. Organizasyon işleri çok zordur. Ama kendisi tüm dostları bir araya getiriyor, dostluk köprüleri oluşturuyor. Başkentte bir marka oluşturdunuz. Ülkemizin geleceğine ışık tutmakta ve dostluğu aşılamaktasınız.
Bu dostluklar insanın şifasıdır. Bugün ben de sizlerle şifa buldum ve gönülden başarılar diliyorum “ dedi.
Ziyaret Plaket takdimi, hatıra fotoğrafı çekimi ve dost Meclisinin en kısa zamanda toplanması dilekleriyle son buldu.
YARGITAY ADEM ALBAYRAK HUKUK GENEL KURULU BAŞKANI FATİH KAYA YANKI DERGİSİ (2) YARGITAY ADEM ALBAYRAK HUKUK GENEL KURULU BAŞKANI FATİH KAYA YANKI DERGİSİ (4) YARGITAY ADEM ALBAYRAK HUKUK GENEL KURULU BAŞKANI FATİH KAYA YANKI DERGİSİ (5) YARGITAY ADEM ALBAYRAK HUKUK GENEL KURULU BAŞKANI FATİH KAYA YANKI DERGİSİ (6)
YARGITAY ADEM ALBAYRAK HUKUK GENEL KURULU BAŞKANI FATİH KAYA YANKI DERGİSİ (3)

Categorised in: Genel